Samenwerken met Ardea Auto

Professionaliteit. Servicegericht. Partnership.

-Gespecialiseerd in dienstverlening.

Bij Ford Dealer Ardea Auto werken wij met gedreven accountmanagers die gezamenlijk met de klant gepassioneerd naar het wagenpark willen kijken en niet direct om de order vragen.

Bekijk hier het introductiefilmpje:

Ardea Auto

Onderdeel van de Stern Groep N.V.

Ardea Auto, uw Ford dealer is met 15 vestigingen altijd dichtbij. Met persoonlijke aandacht voor iedere klant, zowel particulier en zakelijk, streven we naar een langdurige relatie en optimale maar duurzame mobiliteit. Op iedere vestiging staat een enthousiast team van Ford Professionals klaar om u en uw auto van de beste service te voorzien.

Wij maken onderdeel uit van Stern Groep NV, één van de grotere, financieel sterke bedrijven, actief op het gebied van automobiliteit in Nederland. De activiteiten zijn voornamelijk geconcentreerd in de provincies Noord- en Zuid-Holland, Utrecht en Noord-Brabant. Bij de Groep werken circa 2.250 werknemers. Stern Groep NV staat genoteerd aan Euronext. Voor meer informatie: www.stern.nl

Volledig op elkaar afgestemd.

Dienstverlenend vanuit 1 centrale locatie.

De onderlinge samenwerking tussen de binnendienst en buitendienst is 100% op elkaar afgestemd om ervoor te zorgen dat de aandacht op de klant is gevestigd die werkelijk benodigd is.

Ardea Auto in Nederland.

Ardea Auto is actief in de regio Noord- en Zuid-Holland. In deze regio hebben wij 3 rayons samengesteld die bedient wordt door een accountmanager binnendienst én buitendienst. Als onderdeel van de Stern Groep N.V. hebben wij buiten Ford nog 20 andere merken die geleverd kunnen worden in combinatie met extra diensten zoals Leasen, Financieren, Bedrijfswagen inrichting, Tijdelijk verhuur en Wagenparkbeheer.

Wij kunnen u als klant van A tot Z bedienen.

U bent van harte welkom.

"Wij begrijpen dat de tijd van u als klant erg waardevol is en komen graag op bezoek om vrijblijvend met u in gesprek te gaan. Uiteraard wil ik u van harte welkom heten bij uw dichtstbijzijnde Ardea Auto vestiging waar een ervaren accountmanager voor u klaar staat en u graag laat zien waarom Ardea Auto de partner is om zaken mee te doen."

-Jim van Dommelen & Hans de Jager, Coördinatoren Zakelijke Markt.

Specialisten Personenwagens voor MKB en Groot-zakelijk

Ardea Auto Regio Zuid

Van Groot-Rotterdam tot Gorinchem

Uw accountmanager: Eelco Van Viersen
M. 06-51145304
E. eelco.van.viersen@ardeaauto.nl

Ardea Auto Regio Midden

Van het Westland tot Haaglanden

Uw accountmanager: Erik Fortuyn
M. 06-51521928
E. erik.fortuyn@ardeaauto.nl

Ardea Auto Regio Noord

Noord-Holland

Uw accountmanager: Marold Brom
M. 06-10992056
E. marold.brom@ardeaauto.nl

Specialisten Bedrijfswagens van Eenmanszaak tot Groot-zakelijk

Fred Lankair, Regio Groot Rotterdam

T. 010- 492 77 77
M. 06- 218 181 79
E. fred.lankair@ardeaauto.nl

Marcel de Vree, Regio Groot Rotterdam

T. 010- 492 77 77
E. marcel.de.vree@ardeaauto.nl

Vincent Zee, Regio Midden Nederland

T. 0183- 646 000
M. 06- 205 977 05
E. vincent.zee@ardeaauto.nl

Andrej Bos, Regio Haaglanden

T. 070- 304 14 55
M. 06- 125 669 90
E. andrej.bos@ardeaauto.nl

Thijs Smits, Regio Groot Rotterdam

T. 010- 245 35 54
M. 06- 206 277 73
E. thijs.smits@ardeaauto.nl

Peter van der Horst, Regio Haaglanden

T. 070- 304 14 53
M. 06- 539 869 86
E. peter.van.der.horst@ardeaauto.nl

Rinus Smits, Regio Groot Amsterdam

T. 020- 311 27 30
M. 06- 132 400 28
E. rinus.smits@ardeaauto.nl

Natasha Vonk, Regio Hoofddorp

T. 023- 568 32 00
M. 06- 120 620 19
E. natasha.vonk@ardeaauto.nl

Bob Swierenga, Regio Haarlem

T. 023- 553 16 61
M. 06- 513 005 38
E. bob.swierenga@ardeaauto.nl

Vrijblijvend een afspraak maken.

Een vrijblijvende kennismakingsafspraak is in een ogenblik geregeld bij u of ons op locatie. Ook wanneer u direct (complexe) vraagstukken heeft liggen met betrekking tot uw wagenpark of onze financiële diensten kunnen wij u voorzien van advies waar u iets aan heeft.

Klik hier voor een afspraak