Zakelijke dienstverlening

Ardea Auto helpt u via onze zakelijke dienstverlening met al uw vraagstukken op het gebied van mobiliteit. Ardea Auto heeft de perfect passende zakelijke oplossing voor u. Onze accountmanagers en medewerkers van de binnendienst helpen u graag op weg, ongeacht of u ZZP’er bent, tot het MKB behoort of een groot (fleet & lease) wagenpark heeft.

Onze accountmanagers kunnen u altijd en overal op een zeer deskundige wijze van dienst zijn!

Waarom mijn wagenpark door Ardea Auto laten beheren?
Ardea Auto hecht veel waarde aan een goede relatie. Voor het midden- en kleinbedrijf hebben we hierom een zelfstandige unit opgezet, wat betekent dat u beschikt over één aanspreekpunt voor al uw vraagstukken op het gebied van mobiliteit. Uw accountmanager helpt u van de aanschaf tot het beheer van personen- en bedrijfsauto’s, waarbij u onder andere aan het volgende kunt denken:

  • Gebruiksklaar afleveren van uw nieuwe of gebruikte Ford
  • Advisering in aankoop in een nieuwe of gebruikte Ford
  • Advisering in betalingsmogelijkheden bij aanschaf van een nieuwe of gebruikte Ford
  • Advisering in inrichting van uw Ford bedrijfswagen
  • Belettering op uw Ford bedrijfswagen
  • Wagenparkadvies voor uw Ford bedrijfswagens en personenauto’s
  • Ook voor servicevraagstukken of schadeafhandeling kunt u terecht bij onze accountmanagers.

Bent u niet in de gelegenheid naar onze vestiging te komen, dan komen we graag naar u toe. Zelfs buiten onze openingstijden staan we voor u klaar. Vraag naar de voorwaarden.

Wagenpark oplossingen (Fleet en Lease)
Voor de Groot zakelijk markt  biedt Ardea Auto ook oplossingen op maat, waaronder volledig wagenparkbeheer en natuurlijk de operational lease producten via SternLease of via een van de leasemaatschappijen.

De accountmanagers per regio:

Rinus Smits

Accountmanager Zakelijke Markt

Regio Groot Amsterdam

rinus.smits@ardeaauto.nl

020-3112730

06-13240028

Marold Brom

Accountmanager Zakelijke Markt

Regio Groot Amsterdam

marold.brom@ardeaauto.nl

020-3112767

06-10992056

Bob Swierenga

Accountmanager Zakelijke Markt

Regio Haarlem

bob.swierenga@ardeaauto.nl

023-5531661

06-51300538

Gretha Bakker

Zakelijke Markt Binnendienst

Regio Amsterdam / Hoofddorp / Haarlem

gretha.bakker@ardeaauto.nl

023-5683200

Eelco van Viersen

Accountmanager Zakelijke Markt

Regio Haaglanden

eelco.van.viersen@ardeaauto.nl

070-3041400

06-51145304

Peter van der Horst

Commercieel Manager

Regio Haaglanden

peter.van.der.horst@ardeaauto.nl

070-3041453

06-53986986

Erik Fortuyn

Accountmanager Zakelijke Markt

Regio Delft & Westland

erik.fortuyn@ardeaauto.nl

015-2516905

06-51521928

Ed Dijkshoorn

Verkoopleider /   Accountmanager Zakelijke Markt

Regio Westland

ed.dijkshoorn@ardeaauto.nl

0174-636448

06-53341556

Frank Simoen

Account Manager Binnendienst

Regio Haaglanden

frank.simoen@ardeaauto.nl

070-3041427

06-53663411

Matthijs Smits

Accountmanager Zakelijke Markt

Regio Groot Rotterdam

thijs.smits@ardeaauto.nl

010-2453554

06-20627773

Fred Lankair

Accountmanager Zakelijke Markt

Regio Groot Rotterdam

fred.lankair@ardeaauto.nl

010-4927777

06-21818179

Ronald Vrijenhoef

Verkoopadviseur Zakelijke Markt

Regio Drechsteden

ronald.vrijenhoef@ardeaauto.nl

078-6521515

06-53387058

Vincent Zee

Accountmanager zakelijke  Markt

Regio Midden Nederland

vincent.zee@ardeaauto.nl

0183-646000

06-20597705