Voor al uw vraagstukken biedt Ardea Auto een passende oplossing. Onze accountmanagers en medewerkers van de binnendienst helpen u graag op weg, ongeacht of u ZZP’er bent, tot het MKB behoort of een groot (fleet & lease) wagenpark heeft.

Onze accountmanagers kunnen u altijd en overal op een zeer deskundige wijze van dienst zijn!

Waarom mijn wagenpark door Ardea Auto laten beheren?
Ardea Auto hecht veel waarde aan een goede relatie. Voor het midden- en kleinbedrijf hebben we hierom een zelfstandige unit opgezet, wat betekent dat u beschikt over één aanspreekpunt voor al uw vraagstukken op het gebied van mobiliteit. Uw accountmanager helpt u van de aanschaf tot het beheer van personen- en bedrijfsauto’s, waarbij u onder andere aan het volgende kunt denken:

  • Gebruiksklaar afleveren van uw nieuwe of gebruikte Ford
  • Advisering in aankoop in een nieuwe of gebruikte Ford
  • Advisering in betalingsmogelijkheden bij aanschaf van een nieuwe of gebruikte Ford
  • Advisering in inrichting van uw Ford bedrijfswagen
  • Belettering op uw Ford bedrijfswagen
  • Wagenparkadvies voor uw Ford bedrijfswagens en personenauto’s
  • Ook voor servicevraagstukken of schadeafhandeling kunt u terecht bij onze accountmanagers.

Bent u niet in de gelegenheid naar onze vestiging te komen, dan komen we graag naar u toe. Zelfs buiten onze openingstijden staan we voor u klaar. Vraag naar de voorwaarden.

Wagenpark oplossingen (Fleet en Lease)
Voor de Groot zakelijk markt  biedt Ardea Auto ook oplossingen op maat, waaronder volledig wagenparkbeheer en natuurlijk de operational lease producten via SternLease of via een van de leasemaatschappijen.

Erik Fortuyn, Regio Haaglanden

T. 070- 304 14 00
M. 06- 515 219 28
E. erik.fortuyn@ardeaauto.nl

Eelco van Viersen, Regio Haaglanden

T. 070- 304 14 00
M. 06- 511 453 04
E. eelco.van.viersen@ardeaauto.nl

Fred Lankair, Regio Groot Rotterdam

T. 010- 492 77 77
M. 06- 218 181 79
E. fred.lankair@ardeaauto.nl

Andrej Bos, Regio Haaglanden

T. 070- 304 14 55
M. 06- 125 669 90
E. andrej.bos@ardeaauto.nl

Thijs Smits, Regio Groot Rotterdam

T. 010- 245 35 54
M. 06- 206 277 73
E. thijs.smits@ardeaauto.nl

Peter van der Horst, Regio Haaglanden

T. 070- 304 14 53
M. 06- 539 869 86
E. peter.van.der.horst@ardeaauto.nl

Rinus Smits, Regio Groot Amsterdam

T. 020- 311 27 30
M. 06- 132 400 28
E. rinus.smits@ardeaauto.nl

Simon Tump, Regio Hoofddorp

T. 023- 568 32 00
M. 06- 232 275 19
E. simon.tump@ardeaauto.nl

Marcel de Vree, Regio Groot Rotterdam

T. 010- 492 77 77
E. marcel.de.vree@ardeaauto.nl

Bob Swierenga, Regio Haarlem

T. 023- 553 16 61
M. 06- 513 005 38
E. bob.swierenga@ardeaauto.nl

Vincent Zee, Regio Midden Nederland

T. 0183- 646 000
M. 06- 205 977 05
E. vincent.zee@ardeaauto.nl